Σκιάθος 15/09/2015

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ

 

                                                                                                  Αριθμ. Πρωτ.: 8584

            

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

 

O ΔΗΜΑΡΧΟΣ   ΣΚΙΑΘΟΥ

Έχοντας υπόψη:

  1. 1.Τις διατάξεις των παρ.1 και 2 του άρθρου 39 και των άρθρων 50-56 του Π.Δ. 26/2012 (ΦΕΚ 57Α΄/15-03-2012 «Κωδικοποίηση σ’ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών».
  2. 2.Του Π.Δ. 66/2015 «Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκλιση της νέας Βουλής» (ΦΕΚ Α΄/107).
  3. 3.Του άρθρου 1 του Π.Δ. 4/2013 «Καθορισμός των βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις γενικές βουλευτικές εκλογές ( ΦΕΚ 10/Α΄).
  4. 4.Την υπ΄ αριθμ. 5277/06-09-2015 (ΑΔΑ:ΨΟΑ27ΛΡ-ΙΓ5) απόφαση του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας «περί καθορισμού των εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας και κατανομή των εκλογέων στα εκλογικά τμήματα, για τη διενέργεια των βουλευτικών εκλογών της 20ης Σεπτεμβρίου 2015.
  5. 5.Tην αριθμ. οικ.5258/4-9-2015 (ΑΔΑ:6ΒΣΩ7ΛΡ-Ν42) απόφαση του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας περί «Καθορισμού ειδικών εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας ετεροδημοτών Νομού Μαγνησίας για τις βουλευτικές εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015».
  6. 6.Τις αριθμ. οικ. 5474/11-09-2015 (ΑΔΑ:ΩΛΤΜ7ΛΡ-ΤΔΚ) και οικ.5472/11-9-2015 (ΑΔΑ:7ΦΣ27ΛΡ-Ω6Δ) προκηρύξεις του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας ,με τις οποίς γνωστοποιείται ότι οι ανωτέρω αποφάσεις δεν τροποποιήθηκαν από τον Υπουργό Εσωτερικών, σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ.3 του άρθρου 55 Π.Δ. 26/2012, οπότε και κατέστησαν οριστικές.
  7. 7.Την αριθμ. 30 από 7 Σεπτεμβρίου 2015 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Βόλου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν ενενήντα ένας (91) υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Μαγνησίας για τις εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015.
  8. 8. Την αριθμ.193 από 11 Σεπτεμβρίου 2015 απόφαση του Α1΄Πολιτικού Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν δέκα οκτώ (18) συνδυασμοί υποψηφίων βουλευτών: α) των κομμάτων ,β) των συνασπισμών συνεργαζομένων κομμάτων, καθώς και έξι (6) μεμονωμένοι υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Μαγνησίας για τις ανωτέρω εκλογές και των βουλευτών Επικρατείας κάθε κόμματος για τις ίδιες εκλογές.                                                                      
  9. 9.Την αριθμ.5325/14-9-2015 προκήρυξη του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας για την ανακήρυξη συνδυασμών κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων για τις εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015.
Κ α λ ο ύ μ ε

Τους εκλογείς άνδρες και γυναίκες της Δήμου Σκιάθου, να προσέλθουν για ψηφοφορία την Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου 2015 από ώρα 07.00π.μ έως 19.00μ.μ στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα των εκλογικών Διαμερισμάτων του Δήμου Σκιάθου που έχουν ορισθεί με την αριθμ. 5474/11-09-2015 απόφαση του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας «περί καθορισμού των εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας και κατανομής των εκλογέων στα εκλογικά τμήματα, για την διενέργεια των βουλευτικών εκλογών της 20ης Σεπτεμβρίου 2015.

Σύμφωνα με το άρθρο 6 του Π.Δ 26/2012 η άσκηση του εκλογικού δικαιώματος είναι υποχρεωτική.

 

α/α

Εκλογικό Τμήμα

Έδρα

Κατάστημα

Ψηφοφορίας

Ψηφίζοντες Εκλογείς

1

300

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

α) Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

     Έως : ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

2

301

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

Από : ΒΛΟΥΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Έως: ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

3

302

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

α) Βασικοί Εκλογείς

Από: ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ

        ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ  

Έως : ΚΟΛΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ

β) Οι του άρθρου 27 του Π.Δ.26/2012 του Λιμεναρχείου Σκιάθου.

4

303

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

Από : ΚΟΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

Έως :ΜΑΘΗΝΟΥ ΣΥΡΑΪΝΟΥΛΑ

5

304

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

Από : ΜΑΙΜΑΝΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  Έως : ΝΑΧΜΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

305

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

Από : ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

Έως :ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  

7

306

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

α) Βασικοί Εκλογείς

α)Από : ΠΟΛΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Έως :ΤΖΩΡΤΖΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

β) Οι του άρθρου 27 του Π.Δ.26/2012 του

Αστυνομικού Τμήματος Σκιάθου και του

Πυροσβεστικού Κλιμακίου Σκιάθου.

8

307

Σκιάθος

1ο Δημοτικό

Σχολείο

Σκιάθου

Από: ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Έως: ΨΑΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

Επίσης σας γνωστοποιούμε ότι, για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015 ανακηρύχθηκαν για την εκλογική περιφέρεια Μαγνησίας :

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1. ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιχαήλ

2. ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στέργιου

3. ΜΠΑΛΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Γεωργίου

4. ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χριστοφόρου

5. ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου

6. ΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξάνδρου

7. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου

8. ΜΟΛΟΧΙΔΗΣ Ι7ΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

2. ΜΑΚΡΗ Ζ7Η (ΖΕΤΤΑ) του Μιχαήλ

3. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Μιχαήλ

4. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

5. ΜΙΤΖΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου

6. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Ιωάννη

7. ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου

8. ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΤΑΥΡΗΣ) του Αθανασίου

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

2. ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Ματθαίου

3. ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννου

4. ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Κωνσταντίνου

5. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Σωτηρίου

6. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1. ΠΑΠΑ_ΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου

2. ΓΕ7ΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

3. ΑΝΤ7ΝΙΤΣΑ ΒΑΛΑΣΙΑ του Ηλία-Αθανασίου

4. ΓΑΡΟΦΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

5. ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη

6. ΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΚΑ (ΡΙΚΑ ΒΑΓΙΑΝΝΗ) του Οδυσσέως

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου

2. ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

3. ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παντελή

5. ΚΩΤΗ - ΡΟΥΣΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) του Γεωργίου

6. ΛΟΥΜΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) συζ. Γεωργίου

7. ΡΗΓΑΚΗ Κ7ΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Αποστόλου

8. ΤΣΑΛΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

 

1. ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου

2. ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στυλιανού

3. ΡΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

4. ΖΗΜΕΡΗ ΦΙΛΟΜΗΛΑ του Ιπποκράτη

5. ΣΑΜΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του Βασιλείου

6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα

7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

8. ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Σταύρου

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

  1. ΣΓΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

  1. ΚΟΥΤΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου

ΚΟΙΝΩΝΙΑ

  1. ΤΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1. ΛΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αχιλλέα

2. ΜΟΣΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου

3. ΖΗΡΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

4. ΠΑΧΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1. ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου

2. ΠΑΤΣΙΑΝΤΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του Ρήγα

3. ΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

4. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου

5. ΤΑΜΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αποστόλου

6. ΚΟΓΙΑ-ΡΗΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του Αποστόλου

7. ΜΠΑΖΗ ΣΥΡΑΓΩ του Κωνσταντίνου

8. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ανδρέα

δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

1. ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

2. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΔΙΑΝΕΛΟΣ του Γεωργίου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου

2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

3. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

4. ΤΕΠΕΚΙΩΖΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Μιχαήλ

5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Νικολάου

6. ΒΑΡΟΥΤΑ ΝΙΚΗ του Γεωργίου

ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1. ΑΒΤΖΗΑΣΛΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Φανουρίου

2. ΑΝ_ΡΕΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γερασίμου

3. ΣΕΡΕΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του Γεωργίου

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

  1. ΖΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής

Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς

1. ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Χρήστου

2. ΛΑΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Περικλή

3. ΜΑΝ7ΛΗΣ ΣΠΥΡΙ_7Ν του Γεωργίου

4. ΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου

5. ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Δημητρίου

6. ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Παναγιώτη

ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ηλία

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ

ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη

2. ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑ-ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΚΥΡΑΤΣΩ (ΣΟΥΛΑ) του Ιωάννη

3. ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του Παντελή

4. ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη

5. ΓΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

6. ΣΑΚΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

7. ΝΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

Β. Οι κατωτέρω μεμονωμένοι υποψήφιοι:

 

1. ΒΑΡΒΑΡΕΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοφάνη

2. ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

3. ΜΕΝΕΓΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

4. ΤΖΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

5. ΤΟΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

6. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

Γ. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας :

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

 

1. ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα

2. ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου

3. ΚΟΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Άγγελου

4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία

5. ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

6. ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

7. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γρηγορίου

8. ΜΕΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του Κωνσταντίνου

9. ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή

10. ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αγησιλάου

11. ΚΟΝΙΟΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ του Εμμανουήλ

12. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου

2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου

3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου

4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

5. ΧΗΝΟΦ7ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙ7ΤΗΣ του Διονυσίου

6. ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΑΝΤΥΠΑΣ του Συμεών

7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος

9. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου

10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ - ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του Νικολάου

11. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου

12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία

2. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Βασιλείου

4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

5. ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος

6. ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου

7. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του Ιωάννη

2. ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

3. ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

4. ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου

5. ΜΑΤΣΑΓΓΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου

6. ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

7. ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

8. ΜΥΡΙΒΗΛΗ ΕΛΕΝΗ του Χαραλάμπους

9. ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

10. ΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του Θωμά

11. ΧΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

12. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑ_ΑΣ

1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου

4. ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη

5. ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου

6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου

7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

8. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου

10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα

11. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη

12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1. ΤΡΕΜΟΝΤΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙ του Τζων Ογκάστ

2. ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διονυσίου

3. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) του Κωνσταντίνου

4. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

5. ΑΡΒΑΝΙΤΗ - ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ανδρέα

6. ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου

7. ΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σωτηρίου

8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΗΣΗΣ του Κωνσταντίνου

9. ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

11. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του Νικολάου

ΚΟΙΝΩΝΙΑ

  1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Κ7ΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1. ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

2. ΒΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικηφόρου - Φωκά

3. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου

4. ΓΕΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πολυκράτη

5. ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Ευαγγέλου

6. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Γεωργίου

7. ΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

8. ΜΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιακώβου

9. ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

10. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ (ΜΑΝΟΣ) του Λουλούδη

ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1. ΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου

2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Διονυσίου

3. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου

4. ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σταύρου

5. ΜΩΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μάρκου

6. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

7. ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

8. ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

9. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του Πέτρου

10. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου

11. ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ελευθερίου

12. ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗ-ΔΕΛΙΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αμβροσίου

δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

1. ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Γεωργίου

2. ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου-Ελευθερίου

3. ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βαλσάμη

4. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Τηλέμαχου

5. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΗΡΩ – ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου

2. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου

3. ΜΠΑΤΣΑΡΙΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ

4. ΝΑΣΙΚΑ ΖΩΗ του Ιωάννη

5. ΠΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ευαγγέλου

6. ΝΙΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη

8. ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ του Νικολάου

9. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου

10. ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ιακώβου

11. ΡΟΥΠΑΚΙ7ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Διονυσίου

12. ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Νικολάου

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

1. ΠΟΛΥΖΩΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Μενάνδρου

2. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

3. ΚΟΣΚΙΝΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Κωνσταντίνου

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της

Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής

Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες

αγωνιστές/στριες της αριστεράς

1. ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου

2. ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αναστασίου

3. ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

4. ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

5. ΜΠΙΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Σπύρου

6. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου

7. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη

8. ΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Ευαγγέλου

9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

10. ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου

11. ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία-Ιωάννη

12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ

ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

 

1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου

2. ΚΟΝΤΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του Ιωάννη

3. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου

4. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ξενοφώντος

5. ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

6. ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Δημητρίου

7. ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Αγγέλου

8. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΚΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Νικολάου

9. ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη

10. ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

11. ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος

12. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ

                                          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ

dark blue el

deyas

pedia

eddypyy

kep

Ο καιρός στη Σκιάθο

 
Κύλιση στην Αρχή