Σκιάθος  19/01/2015

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ

 

                                                                                                   Αριθμ. Πρωτ.: 282

            

 

 

Π   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

 

O ΔΗΜΑΡΧΟΣ   ΣΚΙΑΘΟΥ

  Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις των άρθρων 50-56 Π.Δ. 26/2012 (ΦΕΚ 57Α΄/15-03-2012 «Κωδικοποίηση σ’ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών».
  2. Του π.δ. 173/2014 «Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκλιση της νέας Βουλής» (Α΄277).
  3. Του άρθρου 1 του π.δ. 4/2013 «Καθορισμός των βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις γενικές βουλευτικές εκλογές (Α΄10).
  4. Την υπ΄ αριθμ. 139/09-01-2015 απόφαση της Αντιπεριφερειάρχη Μαγνησίας & Σποράδων «περί καθορισμού των εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας και κατανομή των εκλογέων στα εκλογικά τμήματα, για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015, όπως τροποποιήθηκε με την αριθμ.296/15-1-2015 όμοια.
  5. Την αριθμ. οικ. 422/16-01-2014 προκήρυξη της  Αντιπεριφερειάρχη Μαγνησίας & Σποράδων,  με την οποία κατέστη οριστική η ανωτέρω απόφαση «περί καθορισμού των εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας και κατανομής των εκλογέων στα εκλογικά τμήματα, για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015».
  6. Την αριθμ. 2/10-01-2015  απόφαση  του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Βόλου,  με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν ενενήντα έξι (96) υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Μαγνησίας για τις εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015.
  7.  Την αριθμ.4/14 -01-2015 απόφαση του Α1΄ Πολιτικού Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν δεκαεφτά (17) συνδυασμοί υποψηφίων βουλευτών της βασικής εκλογικής περιφέρειας Μαγνησίας για τις ανωτέρω εκλογές.
  8. Την αριθμ.4 /14-01-2015 απόφαση του Α1΄ Πολιτικού Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι υποψήφιοι βουλευτές Επικρατείας κάθε κόμματος για τις ίδιες εκλογές.
  9. Την αριθμ.350/16-1-2015 προκήρυξη της Αντιπεριφερειάρχη Μαγνησίας & Σποράδων για την ανακήρυξη συνδυασμών κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων για τις εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015.
  10. Το γεγονός ότι οι ανωτέρω αποφάσεις δεν τροποποιηθήκαν από τον Υπουργό Εσωτερικών, κατά τις διατάξεις της παρ. 3 του άρθρου 55 του ΠΔ. 26/2012. 
Κ α λ ο ύ μ ε

Τους εκλογείς άνδρες και γυναίκες της Δήμου Σκιάθου, να προσέλθουν για ψηφοφορία την Κυριακή 25 Ιανουαρίου 2015 από ώρα  07.00π.μ  έως  19.00μ.μ στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα των εκλογικών Διαμερισμάτων του Δήμου Σκιάθου που έχουν ορισθεί  με την αριθμ. 139/09-01-2015 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Μαγνησίας & Σποράδων «περί καθορισμού των εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας και κατανομής των εκλογέων στα εκλογικά τμήματα, για την διενέργεια των βουλευτικών εκλογών της 25ης  Ιανουαρίου 2015, όπως τροποποιήθηκε με την αριθμ. 296/15-01-2015 όμοια.

Σύμφωνα με το άρθρο 6 του Π.Δ 26/2012 η άσκηση του εκλογικού δικαιώματος είναι υποχρεωτική

 

α/α

Εκλογικό Τμήμα

Έδρα

Κατάστημα

Ψηφοφορίας

Ψηφίζοντες Εκλογείς

1

301

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου 

α) Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

     Έως : ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

2

302

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

Από : ΒΛΟΥΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Έως:  ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

3

303

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

 α) Από : ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ

               ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 

Έως :  ΚΟΛΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ

  β) Οι του άρθρου 27 του  Π.Δ.26/2012 του Λιμεναρχείου Σκιάθου.

4

304

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

Από : ΚΟΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

Έως :ΜΑΘΙΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

5

305

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

 Από : ΜΑΙΜΑΝΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    Έως : ΝΑΧΜΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

6

306

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

Από : ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

Έως :ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  

7

307

Σκιάθος

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου

 α)Από : ΠΟΛΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Έως :ΤΖΩΡΤΖΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

β) Οι του άρθρου 27 του Π.Δ.26/2012 του

Αστυνομικού Τμήματος Σκιάθου και του

Πυροσβεστικού Κλιμακίου Σκιάθου.

8

308

Σκιάθος

1ο Δημοτικό

Σχολείο

Σκιάθου

Από: ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Έως: ΨΑΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

Επίσης σας γνωστοποιούμε ότι, για τις  γενικές βουλευτικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015 ανακηρύχθηκαν για την εκλογική περιφέρεια Μαγνησίας οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΟΥΡΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Ιωάννη

2. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

3. ΚΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

4. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Μιχαήλ

5. ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ) του Μιχαήλ

6. ΜΙΤΖΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου

7. ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1. ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου

2. ΛΕΜΟΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου

3. ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χριστοφόρου

4. ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιχαήλ

5. ΜΠΑΛΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Γεωργίου

6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη

7. ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στέργιου

8. ΤΖΗΚΑ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ του Ιωάννη

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη

2. ΓΑΡΓΑΛΑ - ΜΑΓΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σωτηρίου

3. ΓΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

4. ΚΑΡΕΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

5. ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του Παντελή

6. ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑ - ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΚΥΡΑΤΣΩ (ΣΟΥΛΑ) του Ιωάννη

7. ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη

8. ΣΑΚΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

2. ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Ματθαίου

3. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Σωτηρίου

4. ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

5. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΠΙΣ του Κωνσταντίνου

6. ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

7. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη

8. ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Κωνσταντίνου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παντελή

3. ΚΩΤΗ - ΡΟΥΣΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) του Γεωργίου

4. ΛΟΥΜΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) συζ. Γεωργίου

5. ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

6. ΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του Δημητρίου

7. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου

8. ΤΣΑΛΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη

Τελεία - Απόστολος Γκλέτσος

1. ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ

3. ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του Αποστόλου

4. ΚΟΥΡΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

5. ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιακώβου

6. ΤΡΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

7. ΧΑΡΙΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Χρήστου

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ  ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1 . ΣΓΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΝ του Κωνσταντίνου

ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

1. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ - ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βύρωνος

2. ΚΟΦΙΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ιωάννη

3. ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΙΑΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Χρήστου

4. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

5. ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

6. ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Πανταζή

7. ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

8. ΤΣΑΛΙΚΗ ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ του Ερνέστου

ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ

1. ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου

2. ΜΗΛΙΟΡΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

1. ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ευστρατίου

2. ΖΕΜΠΕΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Φώτη

3. ΝΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Δημοσθένη

4. ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Γεωργίου

5. ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου

6. ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1. ΚΩΣΤΟΒΑΣΙΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Λάμπρου

2. ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου

3. ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.)

  1. ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αθανασίου

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1. ΑΝΤΩΝΙΤΣΑ ΒΑΛΑΣΙΑ του Ηλία-Αθανασίου

2. ΓΑΡΟΦΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

4. ΜΟΥΛΑΚΗ ΗΡΩ-ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

5. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Δήμου

6. ΣΤΑΧΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του Παναγιώτη

7. ΦΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στεργίου

8. ΨΗΜΕΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. -Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση - ΜΑΡΣ πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών

1. ΓΚΟΥΤΗ ΕΛΛΗ του Δημητρίου

2. ΜΟΛΟΧΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ιωάννη

3. ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Χρήστου

4. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

5. ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Δημητρίου

6. ΣΤΑΘΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΚΚΕ(μ-λ)-Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1. ΑΒΤΖΗΑΣΛΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Φανουρίου

2. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γερασίμου

ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του Δημητρίου

2. ΕΣΜΑΟΥΙ ΕΥΤΥΧΙΟΣ - ΝΑΣΣΕΡ του Αλεξάνδρου

3. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Στεφάνου

4. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Εμμανουήλ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ,

ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΛΕΥΚΟ, ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ,ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ

ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ

1. ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γεωργίου

3. ΖΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

4. ΜΠΟΤΣΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Ανδρέα

5. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Βασιλείου

6. ΣΑΜΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του Βασιλείου

7. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

8. ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου

 

 

 

Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας :

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου

2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου

3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου

4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

5. ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη

6. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου

7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος

9. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιωάννη

10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ-ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του Νικολάου

11. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου

12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου

2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Αντωνίου

3. ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου

4. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου

5. ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου

6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία

7. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

8. ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αβραάμ

10. ΓΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Αλεξάνδρου

11. ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή

12. ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Νικολάου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)

1. ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διαμαντή

2. ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοφάνη

3. ΜΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του Αντωνίου

5. ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Προδρόμου

6. ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Βαρσάμη

7. ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γρηγορίου

8. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου

9. ΤΟΥΦΕΞΗ - ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ του Αθανασίου

10. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

11. ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΑΓΙΑ) του Γεωργίου

12. ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Στεφάνου

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία

2. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

3. ΔΟΛΤΣΙΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Βασιλείου

5. ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

6. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου

4. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη

5. ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου

6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου

7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

8. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου

10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα

11. ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη

12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

Τελεία - Απόστολος Γκλέτσος

1. ΓΚΑΝΗΣ ΒΑΪΟΣ του Κωνσταντίνου

2. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΗ) του Μιχαήλ

4. ΚΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου

5. ΠΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χρήστου

ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

1. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη

2. ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

3. ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Νικολάου

4. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

5. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΟΛΓΑ του Ηρακλή

6. ΑΧΜΕΝΤ ΜΩΧΑΜΕΝΤΙΝ (ΑCHΜΕΝΤ ΜΟCHΑΜΕΝΤΙΝ) ΜΟΑΒΙΑ (ΜΟΑVIΑ) του

Μωχαμεντίν (ΜΟCHΑΜΕΝΤΙΝ)

7. ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Εμμανουήλ

8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του Ιωάννη

9. ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Χρήστου

10. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Ευαγγέλου

11. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Νικολάου

12. ΚΟΚΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σεραφείμ

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

1. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου

2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

3. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Θεοδώρου

4. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη

5. ΤΣΑΡΟΥ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Σπύρου

6. ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παύλου

7. ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σπυρίδωνα

8. ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαραλάμπους

9. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

10. ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου

11. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Μιχαήλ

12. ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1. ΣΠΙΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

2. ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.)

  1. ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ανδρέα Ελευθερίου Αντωνίου

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1. ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

2. ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

3. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

4. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη

5. ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

6. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

7. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

8. ΛΑΜΠΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη

9 . ΜΑΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη

10. ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

11. ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Φωτίου

12. ΜΟΥΓΕΡ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Σταματίου

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. -

Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση - ΜΑΡΣ πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών

1. ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στέργιου

2. ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

3. ΔΕΛΑΣΤΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΣΠΑΡ του Χρύσανθου

4. ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

5. ΚΑΤΣΙΑΒΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

6. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου

7. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γρηγορίου

8. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη

9. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

10. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος

11. ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία-Ιωάννη

12. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αθανασίου

ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

2. ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του Νικολάου

3. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου

4. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Γεωργίου

5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Χρήστου

6. ΒΙΤΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΕΙΑ) του Βασιλείου

7. ΑΡΣΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου

8. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Μιχαήλ

9. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

10. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου

11. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

12. ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ,

ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΛΕΥΚΟ, ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ

ΕΛΛΑΔΑ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ

ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ

1. ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΣΠΕΝΣΕΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φίλιππα

2. ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη

3. ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

4. ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Βασιλείου

5. ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου

6. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννου

7. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του Κυριάκου

8. ΛΙΝΤΟΒΟΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου

9. ΡΕΤΣΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου

10. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Χρήστου

11. ΚΑΚΑΡΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπύρου

12. ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σγουρή

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ

                                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ

dark blue el

skiathos live gr

deyas

pedia

eddypyy

kep

Ο καιρός στη Σκιάθο

 
Κύλιση στην Αρχή