ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΗΣ

 
   


(άρθρο 23  τουν.3852/2010  «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87)

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ

                                                                                                            Σκιάθος 13 Μαΐου 2014

                                                                                                            Αριθμ.πρωτ.: 5034

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Έχοντας υπόψη:

1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010«Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87).

2. Την αριθ. 30/3-5-2014 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ' αυτή συνδυασμοί υποψηφίων για τις Περιφερειακές Εκλογές  της 18ης Μαΐου 2014 και όπως αυτοί διαμορφώθηκαν μετά την αριθμ.42/2014 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας.

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών περιφερειακών αρχών της 18ης Μαΐου 2014 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων

 

                                                                                                                                              

Α' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»

ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ

  1. ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ      ΝΟΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ,ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ  ΛΑΡΙΣΑΣ
  3. ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    1. ΒΟΥΡΚΟΤΙΩΤΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    2. ΓΚΕΝΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    3. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ  ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    4. ΚΩΣΤΑΜΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    5. ΜΟΥΣΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    6. ΜΠΟΛΤΣΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    7. ΦΑΛΑΡΑ  ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    8. ΦΩΤΟΣ  ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  5. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  6. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  7. ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  8. ΚΟΝΤΕΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  9. ΚΡΙΤΣΙΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  10. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΤΟΥ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  11. ΝΤΑΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  12. ΝΤΟΜΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  13. ΠΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  14. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  15.  ΠΑΡΑΦΕΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  16.  ΠΟΛΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  17. ΤΑΖΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  18. ΤΑΛΑΧΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  19. ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  20.  ΧΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  21. ΑΝΤΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  22. ΖΑΜΠΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  23. ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑ-ΧΑΤΖΗΜΑΝΟΥ ΝΙΟΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  24. ΖΕΡΒΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  25. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  26. ΠΡΕΚΑΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  27. ΤΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  28. ΤΣΑΛΑ ΑΡΓΥΡΗ (ΣΥΛΒΙ) ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  29. ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
    1. ΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    2. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    3. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    4. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    5. ΚΡΥΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    6. ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
      1. ΜΑΤΙΑΤΟΥ-ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΥΖ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
      2. ΜΠΑΝΑΣΙΟΥ-ΛΑΠΠΑ ΑΛΕΞΙΑ ΣΥΖ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
      3. ΜΠΛΟΥΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
      4. ΜΠΟΛΤΣΗ ΣΥΡΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
      5. ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
      6. ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
      7. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      8. ΑΡΖΟΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      9. ΒΑΘΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      10. ΓΑΛΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      11. ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      12. ΓΚΟΥΝΤΟΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      13. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      14. ΔΗΜΟΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      15. ΔΙΒΡΑΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      16. ΖΙΑΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      17. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      18. ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      19. ΚΑΡΑΜΠΑΓΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΔΑΝΙΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      20. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      21. ΚΑΤΣΙΑΦΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      22. ΚΑΨΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      23. ΚΟΚΚΑΡΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      24. ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      25. ΜΠΛΙΑΧΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      26. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      27. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      28. ΡΙΖΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      29. ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΙΝΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      30. ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ (ΡΙΤΑ) ΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      31. ΣΠΕΤΣΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΠΑΡΙ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      32. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      33. ΤΣΙΚΑΡΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      34. ΧΑΪΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      35. ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      36. ΨΑΘΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
        1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        2. ΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        3. ΓΚΟΛΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        4. ΔΟΔΟΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΝΑΤΑΛΙ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        5.  ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        6.  ΘΕΟΚΛΗΤΙΔΗ  ΆΝΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        7.  ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΦΩΚΙΩΝ (ΦΩΚΑΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        8.  ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        9.  ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        10.  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        11.  ΚΩΣΤΑΚΗ-ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΥΖ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        12.  ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        13.  ΜΑΤΣΙΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        14.   ΜΠΑΛΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        15.   ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΡΙΖΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        16.  ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        17.  ΠΟΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        18.  ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        19.  ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        20.  ΧΡΟΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
        21. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        22. ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        23. ΚΟΜΠΟΛΙΑ-ΛΟΥΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΥΖ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        24. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΜΜΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΖ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        25. ΛΕΜΟΝΗ-ΓΚΙΜΤΣΑ ΚΡΙΝΟΥΛΑ ΣΥΖ. ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        26.  ΜΠΑΡΤΟΛΟΤΤΑ ΡΟΖΑ ΤΟΥ ΤΖΙΟΒΑΝΜΠΑΤΙΣΤΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        27.  ΜΠΕΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        28.  ΜΠΟΥΡΑ-ΚΟΥΚΟΡΑΒΑ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΣΟΥΛΑ) ΣΥΖ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        29.  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        30.  ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        31.  ΠΑΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        32.   ΠΕΤΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        33.   ΡΑΠΤΟΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        34.   ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
          1. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ   ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
          2. ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ   ΛΑΡΙΣΑΣ
          3. ΛΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ   ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
          4. ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ  ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ   ΤΡΙΚΑΛΩΝ
          5. ΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
          6. ΑΓΓΕΛΟΥ ΛΗΔΑ – ΞΕΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
          7. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ    (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
          8. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)    
          9. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
          10. ΚΟΚΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
          11. ΚΟΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
          12. ΚΟΥΤΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
          13. ΠΑΣΧΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
          14. ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
          15. ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
          16. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
          17. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          18. ΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          19. ΒΑΛΩΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          20. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          21. ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          22. ΓΚΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          23. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ(Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)                                     
          24. ΔΕΜΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)                     
          25. ΔΗΜΕΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          26. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          27. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΡΙΖΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)               
          28. ΚΑΡΥΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          29. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          30. ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΡΙΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)                       
          31. ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)                          
          32. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          33. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          34. ΝΟΥΣΙΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          35. ΝΤΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          36. ΟΥΝΤΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          37. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          38. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΙΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          39. ΣΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          40. ΣΕΡΔΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          41. ΣΙΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          42. ΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          43. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          44. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          45. ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
          46. ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΑΝΕΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
            1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            2. ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) ΤΟΥ ΕΞΑΡΧΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            3. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            4. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            6. ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            7. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            8. ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            9. ΚΟΛΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            10. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            11. ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            12. ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            13. ΡΟΥΣΗ- ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            14. ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            15. ΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            16. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            17. ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            18. ΤΣΙΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            19. ΦΑΛΑΓΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            20. ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
            21. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
            22. ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΥ ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ(Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
            23. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            24. ΘΩΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            25. ΚΑΛΥΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            26. ΚΑΠΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            27. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            28. ΛΙΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            29. ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            30. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            31. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            32. ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            33. ΤΡΙΧΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            34. ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            35. ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            36. ΤΣΟΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            37. ΑΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
            38. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
            39. ΓΟΥΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
            40. ΚΟΥΣΙΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
            41. ΜΑΜΑΛΗ ΧΕΝΤΡΙΚΑ-ΦΥΛΑΚΤΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
            42. ΜΕΓΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
            43. ΝΤΑΓΚΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
            44. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
              1. ΑΝΤΥΠΑ-ΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΘΗΝΑ (ΠΑΜΦΙΛΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              3. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              4. ΚΑΛΤΣΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              6. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              7. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              8. ΜΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              9. ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              10. ΜΠΕΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              11. ΝΑΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              12. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΥΡΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              13. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              14. ΠΑΣΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              15. ΠΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              16. ΠΡΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              17. ΣΑΒΑ ΜΙΚΕΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              18. ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              19. ΣΤΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              20. ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              21. ΤΡΙΠΟΛΙΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              22. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΠΑΖΑΡΑ ΑΣΗΜΟΥΛΑ (ΜΕΝΗ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
              23. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              24. ΔΑΓΛΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              25. ΖΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              26. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              27. ΚΥΡΑΝΝΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              28. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              29. ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              30. ΜΑΝΩΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              31. ΠΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              32. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              33. ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              34. ΤΣΑΒΕ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              35. ΧΑΝΤΖΑΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
              36. ΔΕΛΕΝΤΖΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
              37. ΖΙΩΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
              38. ΚΑΡΤΣΙΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
              39. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
              40. ΜΠΕΛΜΕΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
              41. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
              42. ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
              43. ΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
              44. ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
              45. ΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
              46. ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ  ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ  ΛΑΡΙΣΑΣ
              47. ΚΟΛΥΝΔΡΙΝΗ – ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΔΩΡΟΘΕΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ   ΝΟΜΟΥ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
              48. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ
                1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
                2. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
                3. ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
                4. ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
                5. ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
                6. ΘΩΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
                7. ΚΟΚΚΑΛΗ - ΚΟΥΒΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
                8. ΜΑΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
                9. ΝΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
                10. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΣΙΑΤΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) ΤΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
                11. ΠΟΖΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
                12. ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
    7. ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    8. ΓΙΑΚΟΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    9. ΓΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    10. ΔΕΣΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    11. ΔΗΜΟΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    12. ΔΡΑΧΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    13. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    14. ΚΑΛΟΜΠΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    15. ΚΑΤΣΙΛΕΡΟΥ – ΝΤΕΛΛΗ ΑΓΑΘΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    16. ΚΥΡΛΟΓΛΟΥ – ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    17. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    18. ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    19. ΛΙΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    20. ΜΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    21. ΜΑΝΟΛΩΚΑΚΗ – ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    22. ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    23. ΜΠΙΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    24. ΠΑΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΩΣ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    26. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    27. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    28. ΠΑΥΛΟΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    29. ΠΕΤΡΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    30. ΠΙΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    31. ΠΟΥΛΤΣΙΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΑΝΤΑ) ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    32. ΡΕΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    33. ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    34. ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    35. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
    36. ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
      1.    ΑΚΤΣΙΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      2. ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      3. ΖΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      4. ΖΙΓΓΙΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      5. ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      6. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      7. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      8. ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      9. ΚΟΠΑΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      10. ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      11. ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΥΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      12. ΛΙΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      13. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      14. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      15. ΡΙΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      16. ΤΑΚΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      17. ΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      18. ΤΣΙΑΜΗΤΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      19. ΧΑΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      20. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
      21. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
      22. ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ) ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
        1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΕΥΚΙΑ (ΛΕΥΚΗ) ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
        3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΛΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
          1. ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
          2. ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
          3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
          4. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ – ΡΟΜΠΙΕ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            1. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            2. ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            3. ΜΠΑΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            4. ΜΠΟΥΤΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΥΡΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            5. ΡΕΝΤΖΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
            6. ΣΙΟΥΤΑ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
              1. ΤΣΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

   1. ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

   2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

   3. ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

   4. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

      1. ΓΚΟΥΤΗ ΕΛΛΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

      2. ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

     3. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

     4. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

     5. ΛΑΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

     6. ΜΟΛΟΧΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

     7.  ΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

    8.  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

     9.  ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

    10. ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

    11. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

    12. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

    13. ΤΥΜΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)   

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)  ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

     1. ΦΟΥΚΑΛΑ ΣΥΝΟΔΗ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

 

Β΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΔΡΟΜΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»

ΔΙΩΤΗ ΗΡΩ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ

1.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

   2.ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ  ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

   3.ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ        ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   4.ΣΙΜΟΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ  ΝΟΜΟΥ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΠΕΡΙΣΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)        2.ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Γ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ»

ΜΠΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

                  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)  ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Δ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ Ανοιχτή Αλληλέγγυα Παρέμβαση»

ΠΟΥΤΣΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ

1.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΡΑΛΑΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ  ΝΟΜΟΥ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

   2.ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ , ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ  ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ  ΝΟΜΟΥ   ΛΑΡΙΣΑΣ

   3.ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ , ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ   ΝΟΜΟΥ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   4.ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ    ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ   ΝΟΜΟΥ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

       1.ΛΑΡΥΓΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)       

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Ε΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΘΕΣΣΑΛΙΑ , Η ΓΗ ΜΑΣ!»

ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ

1. ΤΕΓΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,  ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ  ΝΟΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

2. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ,   ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

3. ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΤΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ   ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

4. ΛΑΣΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ  ΝΟΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

3. ΜΕΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

4. ΜΠΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

5. ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

6. ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

7. ΠΟΥΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

8 .ΣΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

9. ΤΣΙΟΥΝΤΣΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΒΟΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

2. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

3. ΓΊΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

4. ΓΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

5. ΓΡΗΓΟΡΊΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

6. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

7. ΔΗΜΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)                       

8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΔΟΥΛΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

       9. ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

      10.ΚΟΛΩΝΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

      11. ΚΩΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

      12.ΜΑΡΓΑΡΊΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

      13.ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

      14. ΜΠΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

      15. ΝΤΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

      16. ΡΕΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

      17. ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

      18. ΣΠΑΝΙΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

      19. ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

      20. ΨΑΡΡΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

                                   ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΑΓΛΑΪΑ (ΓΙΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

2. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας )

3. ΖΗΜΕΡΗ ΦΙΛΟΜΗΛΑ (ΦΙΛΑ) ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

4. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                         

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                           

6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                                                                            

7. ΜΑΝΘΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                                                                                

8. ΜΕΛΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                         

9. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                         

10. ΠΑΡΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                         

11. ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                                                                                                              

12. ΡΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ  ΙΩΑΝΝΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                                                                                                       

13. ΣΑΜΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                         

14. ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΓΕΔΕΩΝ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                         

15. ΣΟΦΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                                

16. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                                   

17. ΣΤΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                                    

18. ΧΑΛΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                               19. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                                    

20. ΧΟΛΕΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)                                                                                     

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)                                                                                                                                                      

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων )

3. ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

4. ΚΑΪΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                         

5. ΚΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                           

6. ΚΟΥΤΟΥΖΑ ΑΓΑΘΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                                                                            

7. ΛΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                                                                                

8. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                         

9. ΤΣΑΤΣΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                         

10. ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

 

ΣΤ' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ  

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Ζ' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ

1.ΠΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΟΜΟΥ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

2. ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ,   ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ             ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

3.ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ   ΑΡΤΕΜΙΟΣ     ΤΟΥ     ΜΑΤΘΑΙΟΥ,    ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ       ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 ΝΟΜΟΥ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

4. ΜΙΣΙΑΚΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΤΟΥ     ΧΡΗΣΤΟΥ,       ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ           ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΝΟΜΟΥ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

2. ΓΩΓΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

3. ΚΑΠΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

4. ΚΑΤΟΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

5. ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

6. ΛΩΡΙΔΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΟΥ ΑΓΑΘΟΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

7 .ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

8. ΤΕΓΑ ΟΛΓΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)  ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

2. ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

3. ΓΝΑΦΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

4. ΖΗΣΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

5. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

6. ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

7 .ΚΟΥΤΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

8. ΛΑΪΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας )

9. ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

10.ΜΕΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

11.ΜΠΑΤΖΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

12. ΝΤΙΝΑ ΑΓΛΑΪΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

13. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

14. ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

15. ΣΚΥΦΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

16. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

17. ΤΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας )

18. ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

19. ΤΣΙΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ(Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

20. ΧΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

21. ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

22. ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΤΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια  Μαγνησίας)                       

2. ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας )

      3. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

      4. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας )

      5. ΚΥΡΜΕΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ  ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας )

      6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας )

      7.  ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας )

      8. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

      9. ΣΥΡΤΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας )

     10. ΤΣΙΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

     11. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας )

     12. ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας )

     13. ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια  Μαγνησίας)

     

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

2.ΣΠΥΡΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)                                                                                                                                                    

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

2. ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων )

3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

4. ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                         

5. ΚΩΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                           

6. ΜΑΡΚΑΝΤΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                                                                            

7. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                                                                                

8. ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                         

9. ΡΟΥΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)                                                         

10. ΣΚΥΦΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

11. ΧΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

Η' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «Θεσσαλών Συμπολιτεία»

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ

1. ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ,  ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ  ΝΟΜΟΥ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

2. ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ,    ΥΠΟΨΗΦΙΑ     ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ  ΝΟΜΟΥ   ΛΑΡΙΣΑΣ

3. ΤΣΑΛΙΚΗ ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) ΤΟΥ ΕΡΝΕΣΤΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ  ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

4. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ  ΝΟΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΑΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

3. ΓΚΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

4. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

5. ΚΥΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

6. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

7. ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

8 .ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

9. ΠΑΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

10. ΠΛΑΤΣΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ  ΦΙΛΙΠΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

11. ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

12. ΤΣΟΥΛΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)        

2. ΑΛΕΞΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

3. ΑΠΡΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

4. ΑΡΜΑΝΙΔΗ - ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

5. ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

6. ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

7. ΓΑΜΒΡΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

8. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

9. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

10.ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

11.ΔΕΛΗΧΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

12.ΔΟΜΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

13.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

14. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

15. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

16. ΚΟΥΤΣΟΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

17. ΜΑΛΟΥΤΑ-ΠΡΑΚΑΤΕ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΒΑΝΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

18. ΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

19. ΜΗΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

20. ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

21. ΜΠΟΥΖΑΝΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

22. ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

23. ΜΠΟΥΡΝΟΒΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

24. ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

25. ΣΚΕΝΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

26. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

27. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

28. ΤΙΓΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

29. ΤΣΙΑΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

30. ΤΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 1.ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

 2. ΒΛΕΙΩΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

 3. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

 4. ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

 5. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

 6. ΛΑΖΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

 7. ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

 8. ΜΠΑΡΔΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

 9. ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΩΣ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

 10.ΝΙΖΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

 11.ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

12. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΟΤΗ (ΔΟΤΗ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

13. ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

14. ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

15. ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

16. ΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

17. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΟΪΚΟΥ ΧΡΥΣΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

18. ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

19. ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ (ΦΟΥΛΗ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

20. ΧΑΛΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Β.Σποράδων)

2. ΚΟΦΙΝΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Β.Σποράδων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΔΕΛΙΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

2. ΚΑΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

3. ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

4. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

5. ΜΑΝΤΑΛΙΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

6. ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

7. ΝΤΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

8. ΝΤΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

9. ΝΤΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

10.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

11.ΠΑΝΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

12.ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

13.ΤΣΟΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

14.ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ                                                                         Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

1.κ.κ. Αντιπεριφερειάρχες:

 Λάρισας, Τρικάλων, Καρδίτσας, Μαγνησίας & Σποράδων

(για την προώθησή τους στους οικείους Δήμους)                   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ

2.κ.κ Δημάρχους

Αγιάς

Ελασσόνας

Κιλελέρ

Λαρισαίων

Τεμπών

Τυρνάβου

Φαρσάλων

3.Διεύθυνση Εξυπηρέτησης του Πολίτη

Εσωτερική Διανομή:

Τμήμα Προσωπικού

dark blue el

deyas

pedia

eddypyy

kep

Ο καιρός στη Σκιάθο

 
Κύλιση στην Αρχή